Mes informacinėje erdvėje

Muzikinis projektas „Europos natos“

Muzikinis projektas „Europos natos“

Švietimo panorama 2017 m. liepos mėn. 10 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių tarptautiniame projekte „Europos natos“. Projektas finansuojamas Europos Komisijos lėšomis, kurias Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Vagį sučiupęs vaikinas sulaukė policijos padėkos

"klaipeda.diena.lt" 2016 m. lapkričio mėn. 10 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Inga Lėlienė įteikė Juozo Tallat-Kelpšos muzikos mokyklos mokiniui Ryčiui Svilainiui nusipelniusių policijai apdovanojimo ženklą „Už paramą policijai“.

T. Makačinas: „Džiaugiuosi, kad jaunimą sudomino mano muzika“

"lrytas.lt" 2015 m. spalio mėn. 02 d.

„Nė vienas iš mano akademinių kūrinių stalčiuje negulėjo. Visi yra ir buvo grojami. Skųstis, kad niekam mano muzikos nereikia, tikrai negaliu“, – sakė vienas produktyviausių Lietuvos kompozitorių Teisutis Makačinas, gerai žinomas ir estradinės muzikos mėgėjams. Kompozitorių labai džiugina ir tai, kad pastaraisiais metais jo muziką atrado jaunimas.

Pamoka, kurioje mokome lyderystės

"15min.lt" 2015 m. kovo mėn. 03 d.

Kaip šiandien atrodo sėkmingas, savimi pasitikintis, nepralenkiamas žmogus, toks, kuriuo žavisi minios ir kuriuo užaugę nori tapti vaikai?

Sportas prieš ksenofobiją

"Švietimo panorama" 2014 m. lapkričio mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“)

Mano mokytojas

"Žinių radijas" 2014 m. spalio mėn. 11 d.

Šeštadienio rytą su mokytoja, dirigente Valerija Skapiene stengsimės drauge pasinerti į muzikos pasaulio lavinamąją gelmę. Chorinis dainavimas.. kaip jis padeda išvengti nuovargio, atsikratyti liūdesio, kaip plečia akiratį.. apie tai kalbėsime šeštadienio laidoje Mano mokytojas.

Ir talentams reikia mokytojo

"Vakaro žinios" 2014 m. rugsėjo mėn. 06 d.

Tik pigiuose televizijų projektuose dainuoti gali beveik bet kas ir beveik be jokio pasirengimo. Iš tikrųjų norint tapti dainininku reikia ilgai mokytis, sunkiai dirbti, - sako Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijos Dainavimo skyriaus vedėjas Liutauras Navickas. O gerų mokytojų galima surasti ne vien Muzikos ir teatro akademijoje.

Projektas gabiems vaikams

"Švietimo panorama" 2014 m. rugsėjo mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“).

Projektas gabiems vaikams

"Švietimo naujienos" 2014 m. vasario mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“).

Kur gali būti geriau nei įprastoje vidurinėje mokykloje?

"15min.lt" 2013 m. kovo mėn. 02 d.

Alternatyvos tradiciniam ugdymui toli ieškoti nereikia – ji visai čia pat, prisiglaudusi šalia baltosios Vilniaus rotušės, išnyranti iš senamiesčio gatvelių raizgalynės baltomis jonėninio stiliaus kolonomis, pilna baltų fortepijono klavišų garso ir baltos vilties, kad mažoje, nuoširdžioje bendruomenėje galima auginti kitokius moksleivius.

Jaunųjų choro dirigentų konkursas

"Muzikos barai" 2012 m. birželio mėn. 01 d.

Prieš Velykas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje įvyko šalies Jaunųjų dirigentų konkursas