Naujienos

Dainininkų konkursui pasibaigus

2021 05 03 / 09:25

Ką tik nukambėjo ll-asis respublikinis Juozo Tallat-Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkursas. Nors jo perklausos vyko nuotoliniu būdu, bet garbi komisija, kurios pirmininkė buvo Nacionalinės premijos laureatė, LMTA profesorė, garsi operos ir kamerinės muzikos atlikėja Asta Krikščiūnaitė, dalyvius išklausė ir įvertino saugiai susirinkusi Konservatorijoje. Vertinimo komisijoje dalyvavo Kauno J.Gruodžio konservatorijos dainavimo metodinės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė, Kauno muzinio teatro solistė Gitana Pečkytė Vilkelienė, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos dainavimo mokytoja ekspertė Rūta Kociūtė Agafonovienė, Vilniaus JuozoTallat-Kelpšos konservatorijos dainavimo metodinės grupės pirmininkas, mokytojas metodininkas Liutauras Navickas, mokytoja metodininkė Natalja Krauter ir Irena Zelenkauskaitė Brazauskienė, dainavimo mokytoja metodininkė, LNOBT operos solistė.

Nuotolinis ruošimasis konkursui nebuvo lengvas, tačiau mokiniams netrūko ryžto ir motyvacijos, o gauti įvertinimai atpirko įdėtą darbą. B1 kategorijoje II-ą vietą pelnė l kl. moksleiviai Anastasija Isakova ir Gabrielius Valentinovičius, III-ią vietą - l kl. moksleivė Laura Katkauskaitė ir antrokė Inesa Kabelytė,diplomas atiteko ll kl. moksleiviui Karoliui Žukovskiui.

B2 kategorijoje I-ą vietą ir specialų prizą už geriausiai atliktą J. Tallat-Kelpšos kūrinį pelnė lV kl. moksleivė Vakarė Banuškevičiūtė, II-ą vietą - lV kl. moksleivė Gabrielė Andrulytė, III-ią - lV kl. moksleiviai: Kornelijus Bružas, Justina Motiejauskaitė ir Jolanta Silevičiūtė.

Gausus laureatų skaičius parodo, kad nepabūgome nuotolinio darbo! Sveikiname visus mokinius, taip pat konkursui juos ruošusius pedagogus ir koncertmeisterius!

Skambios Jums ateities!