Naujienos

Metodinė diena "Bendradarbiavimas - mokymo ir mokymosi pažanga"

2022 03 24 / 12:07

Kovo 16 dieną Rudaminos meno mokykloje vyko metodinė diena - praktikumas "Bendradarbiavimas - mokymo ir mokymosi pažanga", kurioje dalyvavo ir konservatorijos  dainavimo metodinės grupės mokytojų Liutauro Navicko ir  Nataljos Krauter mokiniai.
Mokytoja Natalja Krauter skaitė pranešimą apie kvėpavimo ir vokalinių įgūdžių lavinimo svarbą dainavime, atsakė į klausimą, kuo skiriasi dainininkai - solistai nuo dainininkų – choristų, padedama savo mokinių iliustravo pratimus, kurie lavina dainininko balsą.
Po atviros pamokos vyko koncertas, kuriame mūsų mokiniai  Laura Katkauskaitė, Anastasija Isakova, Gabrielius Valentonovičius  bei Rudaminos meno mokyklos absolventai Karolis Žukovskis ir Inesa Kabelytė atliko ne tik solinius kūrinius, bet ir duetą bei kvartetą. Koncerto pabaigoje kartu su jaunių choru ( vadovė G. Kumpienė) nuskambėjo Gyčio Paškevičiaus daina "Mano kraštas". Visą koncerto programą virtuoziškai akompanavo koncertmeisterė Elle Raaliste.
Gausiai susirinkę žiūrovai negailėjo aplodismentų atlikėjams. Bendras koncertas ir pasidalinimas gerąja metodine patirtimi dar labiau sustiprino abiejų mokyklų draugystę.