Naujienos

„Sugrįžimai“ - susitikimas su Konservatorijos absolventais

2019 11 28 / 11:00

    Lapkričio 27d. Konservatorijos koncertų salėje įvyko baigiamasis „Karjeros dienų“ renginys. Bendrojo fortepijono metodinės grupės mokytojų iniciatyva buvo organizuotas susitikimas-koncertas ,,Sugrįžimai" su konservatorijos absolventais.

    Nuoširdžiai ir atvirai su gausia auditorija bendravo puikią profesinę karjerą pasiekę muzikai: Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro solistė, dainavimo mokytoja Irena Zelenkauskaitė-Brazauskienė; pianistė, koncertmeisterė Elina Maslakova; mokytojas, saksofonininkas, kompozitorius, įvairių džiazo grupių lyderis Jan Maksimovič ir atlikėja, dainų autorė, kompozitorė, radijo ir televizijos laidų vedėja Raminta Naujanytė-Bjelle. Renginį vedė mokytoja Lidija Narutavičienė.

    Įvairių muzikos meno sričių atstovai kalbėjo apie muzikos turinio ir stilistikos suvokimo svarbą, emocionalumo ir įtaigos reikšmę interpretacijos kokybei, apie naujas tendencijas elektroninėje alternatyviojoje muzikoje bei leidyboje, apie  sceninę kultūrą, toleranciją. Jie pagarbiai prisiminė savo mokytojus, atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus, teigė, kad muzikai tik daug ir kuopščiai dirbdami gali pasiekti gerų rezultatų.

   Subtiliai ir meistriškai menininkų atlikti opusai sužavėjo publiką, kuri gausiais plojimais dėkojo  talentingiems konservatorijos absolventams.