Birželio 12 dieną į Konservatorijos salę pasidžiaugti kartu su mūsų antrokais, baigusiais svarbų mokslo etapą, susirinko gausus būrys tėvelių, artimųjų, mokytojų. Šiltais žodžiais ir palinkėjimais mokinius palydėjo klasės auklėtoja Rasa Gelčienė, direktorė Vita Sasnauskienė, mokytojai, tėveliai. Klausėmės puikių pačių mokinių atliekamų kūrinių, nuoširdžių antrokų padėkos žodžių.
Džiaugiamės su mūsų mielais antrokais, galėdami jiems įteikti antrosios klasės baigimo pažymėjimus! Geros Jums vasaros, laukiame sugrįžtant!
Nuotraukų galerija

