Ugdymas

Mokytojai

GIEDRĖ RIMŠAITĖ
metodinės grupės pirmininikė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos vokalas

Dainų atlikėja ir vokalo pedagogė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo atlikėjo džiazo specializacijos bakalauro laipsnį. Taip pat LMTA baigė Muzikos krypties specialiųjų profesinių studijų muzikos pedagogikos programą (šaka – atlikimo pedagogika). Giedrei suteikta mokytojo profesinė kvalifikacija.
Kaip atlikėja dalyvavo įrašant muzikinius albumus tokiems atlikėjams kaip Mantas Jankavičius, grupė ,,Skamp“, Algirdas Kaušpėdas, Augustė Vedrickaitė. Džiazo muzikos daugiausia atliko koncertuodama su bigbendais: Kauno bigbendu, Lietuvos radijo ir televizijos lengvosios muzikos orkestru. Visuomet domėjosi alternatyvia muzika ir daug metų koncertavo su Algiu Ramanausku-Greitai ir jo grupe ,,SSG“. Šiuo metu yra Marijono Mikutavičiaus grupės narė, koncertuoja su Viktoro Diawaros projektu ,,No Dj’s“.

el. paštas: g.rimsaite@v.konservatorija.lt

GRETA ŠIMKUTĖ
metodinės grupės pirmininkės pavaduotoja
mokytoja

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos vokalas, POP/JAZZ choro vadovė

Balso mokytoja, džiazo muzikos atlikėja, improvizatorė. Populiariosios muzikos subtilybių mokėsi Vilniaus kolegijoje, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Šiuolaikinės muzikos ir laisvosios improvizacinės muzikos žinių sėmėsi Lietuvos bei Talino muzikos ir teatro akademijose ir įgijo magistro laipsnį. Vytauto Didžiojo universitete Švietimo akademijoje įgijo mokytojo kvalifikaciją. Šiuo metu vokalo moko Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje. Taip pat veda kūrybines balso dirbtuves įvairių specialybių studentams.

el. paštas: g.simkute@v.konservatorija.lt

GIEDRĖ KILČIAUSKIENĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos vokalas

Dainų autorė bei atlikėja. Muzikos mokėsi Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, Vilniaus kolegijos Menų fakultete, Lietuvos edukologijos universitete įgijo magistro laipsnį. Šiuo metu moko vokalo J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje, yra Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų docentė.

el. paštas: g.kilciauskiene@v.konservatorija.lt

DIANA ANISKO
mokytoja

Mokomasis dalykasis: džiazo ir populiariosios muzikos vokalas, ansamblinis muzikavimas

Džiazo muzikos atlikėja bei pedagogė. Džiazinio dainavimo bakalauro laipsnį įgijo Vilniaus kolegijoje, bendrosios Muzikos didaktikos bakalauro ir džiazinio dainavimo magistro laipsnį – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu dirba Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijoje ir Artūro Noviko džiazo mokykloje.

el. paštas: d.anisko@v.konservatorija.lt

DAINIUS DIDŽIULIS
vyresnysis mokytojas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos gitara

2010 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Atlikimo meno ( šaka – džiazas, gitara ) studijų programą. Jam buvo suteiktas muzikos magistro kvalifikacinis laipsnis ir atlikėjo profesinė kvalifikacija. Taip pat LMTA baigė muzikos krypties specialiųjų profesinių studijų muzikos pedagogikos ( šaka – atlikimo pedagogika) programą ir įgijo mokytojo kvalifikaciją. Šiuo metu yra LMTA džiazo gitaros specialybės lektorius, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos ir Broniaus Jonušo muzikos mokyklos gitaros mokytojas. Šalia pedagoginės veiklos dalyvauja koncertinėje veikloje su įvairių žanrų atlikėjais.

el. paštas: d.didziulis@v.konservatorija.lt

ANDREJ POLEVIKOV
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos fortepijonas

Gerai žinomas kaip ryškus atlikėjas, aranžuotojas, kompozitorius, daugiau nei 20 metų savo patirtį ir žinias perduoda muzikos mokyklų mokiniams ir aukštųjų mokyklų studentams. Jo išskirtinis gebėjimas sukurti naują bei adaptuoti ir atverti jau žinomą medžiagą šiuolaikiniams mokiniams padaro jo pamokas ir programas originalias bei užkrečiančias kūrybine energija. Jo įsitikinimu, svarbiausia, žengiant į džiazo muzikos pasaulį, nesunaikinti mokinio drąsos ir žaismingumo, tuo pačiu metu suteikiant jam tvirtus džiazo logikos ir stiliaus suvokimo pamatus.

el. paštas: a.polevikov@v.konservatorija.lt

GEDIMINAS STEPANAVIČIUS
mokytojas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos kontrabosas, bosinė gitara, POP/JAZZ choro instrumentinės grupės vadovas

Gediminas Stepanavičius baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, klasikinės tūbos atlikimo meno specialybę. Vėliau studijavo Nyderlanduose, Amsterdamo konservatorijoje džiazo kontraboso bei gyvosios elektronikos specialybes. Grįžęs į tėvynę pabaigė LMTA šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos magistro programos studijas. Šiuo metu aktyviai dalyvauja Lietuvos bei užsienio muzikiniame gyvenime, yra dažnas įvairių akademinių, improvizacinės, džiazo, pasaulio bei populiariosos muzikos projektų dalyvis.

el. paštas: g.stepanavicius@v.konservatorija.lt

MATAS RIČKUS
mokytojas

Mokomasis dalykas: elektrinė gitara

Matas Ričkus – charizmatiškas atlikėjas, gebantis muzikuoti įvairių stilių muziką. Sukaupęs ilgametę koncertinę patirtį bendradarbiaujant su Lietuvos muzikiniais projektais bei įrašant autorines kompozicijas. Šiaulių muzikos mokykloje mokėsi groti saksofonu, vėliau įgijo gitaros specialybę Šiaulių konservatorijoje. Baigė profesionalias gitaros bakalauro studijas Vilniaus kolegijoje.
Pats Matas stengiasi matyti save kaip mokinį. Tik išlikęs atviru – gali patirti savęs ir muzikos naujumą.

el. paštas: m.rickus@v.konservatorija.lt

VYTIS VAINILAITIS
mokytojas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos mušamieji

Universalus būgnininkas ir perkusininkas. Mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Stažavosi „Staatliche Hochschule Fur Musik Und Darstellende Kunst Mannheim“ Manhaime (Vokietija). Su įvairiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais paruošė kelis šimtus koncertinių programų, dalyvavo miuzikle „RENT”, spektaklyje „Laisvi drugeliai”. Šiuo metu koncertuoja su žymiais Lietuvos atlikėjais: Justinu Jaručiu, Vaidu Baumila, Marijonu Mikutavičiumi, Sauliumi Petreikiu, Jievaru Jasinskiu. Nuolat dirba įrašų studijose, bendradarbiauja su atlikėjais, įrašančiais ir kuriančiais muzikinius albumus. Moko groti būgnais Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje.

el. paštas: v.vainilaitis@v.konservatorija.lt

JAN MAKSIMOVIČ
mokytojas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos saksofonas

Išskirtinis Lietuvos vidurinės kartos džiazo muzikanto pavyzdys. Turtingas garsas, plačios techninės galimybės, ryškus ir netikėtas muzikinis frazavimas išskiria jį iš kitų saksofonistų. Pridėjus didžiulę patirtį improvizacinės muzikos srityje, gaunamas stulbinantis rezultatas – ekspresyvus, net teatrališkas atlikimas, kuris atveria klausytojų širdis, sielas, mintis. Kelis pastaruosius dešimtmečius Janas buvo aktyvus kelių ansamblių lyderis, taip pat grojo kaip kviestinis muzikantas su žinomiausiais šalies bei užsienio atlikėjais ir kolektyvais. Tim Daisy, ,,Vein Trio”, Nacionalinis simfononis orkestras – tai tik dalis iš jų.

el. paštas: j.maksimovic@v.konservatorija.lt

RAMŪNAS JASUTIS
mokytojas

Mokomasis dalykas: garso režisūra

Kaip dubliažo režisierius, įgarsino apie 15000 minučių animacijos, sukūrė keletą pilnametražių filmų garso takelių ir daugybę trumpametražių filmų. Su filmavimo komanda kūrė dokumentiką Kalnų Karabacho karinio konflikto fone, filmavo Nobelio premijos laureato Česlovo Milošo namuose Kalifornijoje. Mėgstamiausia profesinė sritis – dirbti su orkestrais. Juos miksuoja savo asmeninėje studijoje. Taip pat užsiima senų audio įrašų restauravimu. Įprastai jį galima sutikti prie LRT tiesioginio eterio garso pulto. LRT eteryje skamba jo kurtos muzikinės vinjetės, muzikiniai fonai.

el. paštas: r.jasutis@v.konservatorija.lt

SAULIUS DIDŽIULIS
mokytojas, koncertmeisteris

Mokomasis dalykas: ansamblinis muzikavimas

Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijos instrumentinio ansamblio dalyko mokytojas. Turi ilgametę darbo su ansambliais patirtį, kuria mielai dalijasi su mokiniais. Šiuo metu muzikuoja grupėje „Pelenai”.

el. paštas: s.didziulis@v.konservatorija.lt

KĘSTUTIS PAVALKIS
mokytojas, koncertmeisteris

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos privalomas fortepijonas

Pianistas, turintis klasikinės muzikos akademinį išsilavinimą. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo bakalauro laipsnį (prof. Aleksandra Žvirblytė ) ir džiazo magistro laipsnį (prof. Artūras Anusauskas ).
Kęstutis daugelio tarptautinių klasikinės muzikos konkursų Lenkijojoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei Lietuvoje laureatas ir diplomantas, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos
kameriniu orkestrais. Koncertuoja su grupėmis: „Leon Somov & Jazzu”, „The Shwings Band“, Sauliumi Petreikiu ir „World Orchestra“, taip pat su dainininkėmis: Juste Arlauskaite – Jazzu ir Jurga Šeduikyte. Kęstutis įgytą muzikinę patirtį pritaiko grodamas solo, kamerinę muziką bei dalyvaudamas muzikos ir teatro pastatymuose, įvertintuose Auksiniais scenos kryžiais ( O.Koršunovo spektaklis „Išvarymas“, šiuolaikinė opera „Geros dienos!“).

el. paštas: k.pavalkis@v.konservatorija.lt

JUSTĖ KAZAKEVIČIŪTĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: džiazo harmonija, džiazo istorija

Populiariosios muzikos ir džiazo pianistė, atlikėja, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos fortepijono mokytoja, kviestinė lektorė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centro Suaugusiųjų akademijos projektuose. 2015 m. Vilniaus kolegijoje baigusi bakalauro studijas (specializacija – džiazas ir populiarioji muzika), 2019 m. magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos atlikimo (specializacija – džiazas).

el. paštas: j.kazakeviciute@v.konservatorija.lt

ARNAS MIKALKĖNAS
mokytojas

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos akordeonas, improvizacija

Vienas aktyviausių laisvosios muzikos atlikėjų Lietuvoje, veikiantis kaip improvizatorius, ansamblių vadovas, kompozitorius bei aktyviai dalyvaujantis performanso meno sferose.
Arno Mikalkėno veiklos sritys – džiazas, kompozicija, improvizacinė ir elektroakustinė muzika. Tai garsui atidus kūrėjas, siekiantis peržengti bet kokius muzikinius rėmus ir ieškantis savito santykio su muzika. A. Mikalkėno muzikinių patirčių kraitis ypač gausus. Ne tik klasikinės ir džiazo muzikos studijos, bet ir musique concrète, roko, metalo ir kitų stilių atgarsiai.

el. paštas: a.mikalkenas@v.konservatorija.lt

LEONIDAS MIELDAŽIS
koncertmeisteris

Mokomasis dalykas: džiazo ir populiariosios muzikos fortepijonas

Leonidas baigė Lietuvos muzikos akademiją, grojo įvairiuose muzikos projektuose, kolektyvuose. Yra dalyvavęs įvairiuose festivaliuose. Bendradarbiavo įrašant kelias dešimtis albumų. Išleido tris solinius albumus. Keletą metų muzikavo užsienyje: Italijoje, Lenkijoje.

el. paštas: l.mieldazis@v.konservatorija.lt

PAULIUS ZDANAVIČIUS
koncertmeisteris

Pianistas, kompozitorius, prodiuseris, aranžuočių kūrėjas. Mokėsi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje fortepijono specialybės (prof. E. Ignatonis). Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Atlikimo meno (fortepijono) programą (prof. Z. Ibelhauptas ) ir įgijo bakalauro laipsnį. Taip pat LMTA baigė Atlikimo meno (specializacija – džiazas fortepijonas) studijų programą (prof. A.Anusauskas ) ir įgijo magistro laipsnį. Be to, LMTA baigta Muzikos krypties specialiųjų profesinių muzikos pedagogikos (šaka – atlikimo pedagogika) programa. Suteikta mokytojo profesinė kvalifikacija.
Sukūrė dainą ,,C‘est ma vie“ , kuri atliekama dainininkės Evelinos Sašenko laimėjo nacionalinę Eurovizijos dainų konkurso atranką. Sukurtos bei aranžuotos dainos papildė dainininkės Evelinos Sašenko albumą ,, Jausmai“, Rūtos Ščiogolevaitės albumą „Tai – gyvenimas” („Just life”). Sukūrė aranžuotes režisierės Dalios Ibelhaubtaitės inicijuotame projekte „VCO Rock“ (Vilnius City Opera) ir pats jame dalyvavo. Buvo kviečiamas „apšildyti“ Joe Zawinull‘o, Kurt‘o Elling‘o ir Richard Bona koncertų Vilniuje. Šiuo metu koncertuoja su daugeliu šalies bei užsienio atlikėjų.

el. paštas: p.zdanavicius@v.konservatorija.lt

 

DAINIUS POCIUS
metodinės grupės pirmininkas
mokytojas ekspertas

Mokomasis dalykas: klarnetas

Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, profesoriaus A. Budrio klarneto klasę. Stažavosi pas profesorių Eddy Vanoosthuyse Belgijoje. Ilgametis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistas. Juozo Tallat Kelpšos konservatorijos bei Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos metodinių grupių pirmininkas.

el. paštas: d.pocius@v.konservatorija.lt

AUDRIUS STASIULIS
metodinės grupės pirmininko pavaduotojas
mokytojas ekspertas

Mokomasis dalykas: trombonas, eufoniumas

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas, įvairių projektų ir kamerinių ansamblių narys, Juozo Tallat- Kelpšos konservatorijos ir B. Jonušo muzikos mokytojas.

el. paštas: a.stasiulis@v.konservatorija.lt

TOMAS KULIKAUSKAS
mokytojas

Mokomasis dalykas: mušamieji instrumentai

2001 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Mušamųjų instrumentų specialybės magistro studijas, tais pačiais metais dalyvavo tarptautinio orkestro projekte „Academy of XX century music” Paryžiuje (Prancūzija), yra respublikinių J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais bei Yamaha scholarship konkursų laureatas. Perkusininkas yra Lietuvos mušamųjų ansamblio „Giunter Percussion” narys, dalyvauja šiuolaikinės muzikos festivaliuose, įvairiuose projektuose su kameriniais orkestrais, chorų kolektyvais, koncertuoja su žymiausiais Lietuvos dirigentais: S. Krylovu, M. Pitrėnu, R. Šerveniku, D. Katkumi, gastroliavo Vokietijoje, Italijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Latvijoje. Šiuo metu Tomas Kulikauskas yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro mušamųjų instrumentų grupės koncertmeisteris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros lektorius, Lietuvos muzikų sąjungos narys. Atlikėjas yra nuolatinis komisijos narys tarptautiniuose bei respublikiniuose Juozo Pakalnio jaunųjų pučiamųjų ir mušamųjų atlikėjų konkursuose. Nuo 2005 m. suteiktas Meno kūrėjo statusas. 2008 – 2012 m. dirbo Trakų meno mokyklos mušamųjų instrumentų specialybės mokytoju.

el. paštas: t.kulikauskas@v.konservatorija.lt

MINDAUGAS RARIVANAS
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: tūba, eufonija, tenorhornas

2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Atlikimo meno ( šaka – tūba ) studijų programą. Jam buvo suteiktas muzikos magistro kvalifikacinis laipsnis ir atlikėjo profesinė kvalifikacija. Taip pat LMTA baigė Muzikos krypties specialiųjų profesinių studijų muzikos pedagogikos ( šaka – atlikimo pedagogika) programą ir įgijo mokytojo kvalifikaciją. Šiuo metu yra Lietuvos kariuomenės orkestro narys, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos ir Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytojas. Šalia pedagoginės veiklos dalyvauja koncertinėje veikloje su varinių pučiamųjų instrumentų ansambliu “Brasspalvos”.

el. paštas: m.rarivanas@v.konservatorija.lt

TOMAS VAIČIULIS
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: trimitas

Muzikos mokėsi Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo atlikėjo magistro laipsnį. Daugiau nei 20 metų savo patirtį ir žinias perduoda mokiniams. Yra Lietuvos kariuomenės orkestro trimitų grupės koncertmeisteris, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, koncertuoja su skirtingų žanrų grupėmis ir atlikėjais.

el. paštas: t.vaiciulis@v.konservatorija.lt

ARVYDAS VALATKEVIČIUS
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: valtorna

Baigęs J.Tallat- Kelpšos konservatoriją (V. Vitarto klasė), studijas tęsė Rygoje, J. Vytuolio Latvijos muzikos akademijoje, prof. A.Klišano valtornos klasėje. Įgijo bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius. Nuo 1997 metų yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro valtornistas, taip pat Kauno miesto simfoninio orkestro valtornistas. Valtorna moko groti Vilniaus J. Tallat- Kelpšos konservatorijoje, Vilniaus Naujosios Vilnios ir Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklose.

el. paštas: a.valatkevicius@v.konservatorija.lt

DANGA KRAUJALIENĖ
vyresnioji mokytoja, koncertmeisterė

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, prof. Jurgio Bialobžeskio klasę. Įgijo pedagogės, koncertmeisterės ir kamerinio ansamblio solistės kvalifikacijas. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje dirba bendrojo fortepijono mokytoja ir koncertmeistere.

el. paštas: d.kraujaliene@v.konservatorija.lt

ROBERTA ŠERVENIKIENĖ
vyresnioji koncertmeisterė

Mokėsi Nacionalinėje Čiurlionio menų mokykloje, tęsė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof.V.Vitaitės klasėje ir įgijo fortepijono atlikimo magistro laipsnį. Sukaupusi daug akomponavimo įvairiais muzikos instrumentais patirties, dirbo tiek su mokyklinio amžiaus vaikais, tiek su profesionaliais muzikais. Greta akompanavimo užsiima ir pedagogine veikla. Šiuo metu dirba Vilniaus Naujosios muzikos mokykloje ir Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijoje.

el. paštas: r.servenikiene@v.konservatorija.lt

ROMA JARAMINAITĖ
metodinės grupės pirmininkė
mokytoja

Mokomasis dalykas: violončelė

Baigė J.Tallat-Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą (A.Palšausko klasė). Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje įgijo magistro laipsnį (prof.S.Sondeckienės klasė). Muzikė aktyviai dalyvauja Lietuvos kultūriniame gyvenime, įvairiose projektinėse veiklose kaip kamerinės muzikos atlikėja. Aktyviai domisi ir tobulinasi barokinės muzikos bei muzikos terapijos srityse. Šiuo metu dirba LNOBT simfoninio orkestro koncertmeisterio pavaduotoja bei violončelės specialybės mokytoja J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje.

el. paštas: r.jaraminaite@v.konservatorija.lt

RASA VOSYLIŪTĖ-MICKŪNIENĖ
metodinės grupės pirmininkės pavaduotoja
mokytoja

Mokomasis dalykas: orkestro partijų mokytoja (smuikas)

Solinės, kamerinės, orkestrinės muzikos atlikėja. Studijavo LMTA, baigė aspirantūrą prof. R.Katiliaus klasėje. Studijas tęsė Guildhall School of Music and Drama Londone prof. Y. Neamann klasėje. Ilgametė orkestro „Kremerata Baltica” atlikėja, po studijų dėstė LMTA smuiko specialybę, o šiuo metu yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertmeisterė.

el. paštas: r.vosyliute@v.konservatorija.lt

ZIGMAS ČEPULĖNAS
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: klasikinė gitara

Klasikinės gitaros atlikėjas, aranžuočių autorius, leidėjas, vienas iš Baltijos gitarų kvarteto įkūrėjų. Su kvartetu ir kitais ansambliais koncertavęs daugiau nei 30-yje pasaulio šalių. Mokėsi Ignalinos muzikos mokykloje, Vilniaus konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu dirba Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje. Zigmas yra vienas iš tarptautinio Baltijos gitarų festivalio ir konkurso bei tarptautinio klasikinės gitaros šiuolaikinės muzikos konkurso organizatorių. Gitaristas dažnai kviečiamas į konkursų žiuri, veda meistriškumo kursus festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje.

el. paštas: z.cepulenas@v.konservatorija.lt

JUOZAS MANTAS JAUNIŠKIS
mokytojas

Mokomasis dalykasis: simfoninis orkestras

Baroko operos teatro muzikinis vadovas ir dirigentas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas, Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos simfoninio orkestro vadovas ir dirigentas bei Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos simfoninio orkestro dirigentas. 2013 m. LMTA Juozui suteiktas simfoninio dirigavimo bei pedagogikos studijų magistro laipsnis. Nuo 2014 m. Baroko operos teatro muzikinis vadovas ir dirigentas. J. M. Jauniškis yra dirigavęs Lietuvos kameriniam orkestrui, Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui, Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui. Operų bei baletų pastatymuose dirbo su režisieriais: Nikolaus Lehnhoff, Philippe Calvario, Andris Žagars, Eimuntu Nekrošiumi, Gintaru Varnu, Oskaru Koršunovu, choreografais: Itzik Galili, Krzysztof Pastor, Robert Bondara. J. M. Jauniškio diriguojamų kūrinių repertuaras apima įvarių epochų, stilistikos ir žanrų kūrinius. Nuo Baroko iki šiuolaikinės, nuo kamerinės, simfoninės iki operinės, chorinės-simfoninės muzikos.

el. paštas: j.jauniskis@v.konservatorija.lt

STASĖ KUNCIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: altas

Baigusi M.K.Čiurlionio menų mokyklą. Studijavo LMTA, įgijo koncertinio atlikėjo, dėstytojo, orkestro artisto kvalifikacijas. Daug metų grojo Lietuvos kameriniame orkestre. Su juo koncertavo 20 pasaulio šalių. Taip pat ilgametė J. Tallat-Kelpšos konservatorijos alto ir kamerinio ansamblio specializacijų mokytoja. Daugelį metų buvo styginių metodinės grupės pirmininkė. Šiuo metu dar groja Naujosios Vilnios mokytojų kameriniame orkestre „Cantus”.

el. paštas: s.kunciene@v.konservatorija.lt

DALIA ŠEŠELGIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: smuikas

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. S.Sondeckio smuiko klasė), įgijo koncertinio atlikėjo, orkestro solisto, dėstytojo, kamerinio ansamblio artisto kvalifikacijas. Tarprespublikinio smuikininkų konkurso Taline III premijos laureatė. Tobulinosi Maskvos Gnesinų vardo instituto smuiko klasės aspirantūroje (Ch.Achtiamovos smuiko klasė). Daug metų grojo Lietuvos kameriniame orkestre, su kuriuo koncertavo tuometinėje Sovietų sąjungoje, įvairiose Europos valstybėse bei Amerikoje. Kvarteto „Akademija“ dalyvė. Kasmet dalyvauja tarptautiniuose meistriškumo kursuose „Fondation Bell`Arte” Briuselyje, kur veda meistriškumo pamokas smuikininkams ir kamerinio ansamblio artistams. Dažnai koncertuoja su pianiste Saule Lapėnaite. Šiuo metu dirba LMTA ir Vilniaus J.Tallat – Kelpšos konservatorijoje.

el. paštas: d.seselgiene@v.konservatorija.lt

ONUTĖ ŠVABAUSKAITĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: violončelė

Simfoninio ir kamerinio orkestro kamerinės muzikos atlikėja. Studijas baigė LMTA, įgijo magistro laipsnį. Šiuo metu moko violončelės specialybės J.Tallat-Kelpšos konservatorijoje, dirba LNSO violončelių grupės antrąja koncertmeistere.

el. paštas: o.svabauskaite@v.konservatorija.lt

LINA GIEDRAITYTĖ
koncertmeisterė

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos koncertmeisterė. Baigė studijas Vilniaus konservatorijoje, vėliau įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. A. Žvirblytės klasėje. Šiuo metu yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė, taip pat LMTA koncertmeisterė- asistentė. Bendradarbiauja su Vilniaus City Opera, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, aktyviai koncertuoja su operos solistais bei įvairiais kameriniais ansambliais.

el. paštas: l.giedraityte@v.konservatorija.lt

SAULĖ LAPĖNAITĖ
koncertmeisterė

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo dėstytojo, kamerinio ansamblio solisto ir koncertmeisterio kvalifikacijas. Koncertuoja su smuikininke Dalia Šešelgiene. Ilgametė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytoja ir koncertmeisterė.

el. paštas: s.lapenaite@v.konservatorija.lt

JURGIS ALEKNAVIČIUS
metodinės grupės pirmininkas
meno daktaras, mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: fortepijonas

el. paštas: j.aleknavicius@v.konservatorija.lt

AUKSĖ BAKIENĖ
metodinės grupės pirmininko pavaduotoja
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: fortepijonas

el. paštas: a.bakiene@v.konservatorija.lt

RITA AUKSORIŪTĖ
mokytoja ekspertė

Mokomasis dalykas: akordeonas

el. paštas: rita.auksoriute@konservatorija.lt

ALMA PETRAUSKAITĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: akordeonas

el. paštas: a.petrauskaite@v.konservatorija.lt

ELLE RAALISTE
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: fortepijonas

el. paštas: e.raaliste@v.konservatorija.lt

VIRGINIJA SURVILAITĖ
profesorė, mokytoja ekspertė

Mokomasis dalykas: vargonai

el. paštas: v.survilaite@v.konservatorija.lt

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ-GIEDRAITĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: fortepijonas

el. paštas: s.zajancauskaite@v.konservatorija.lt

ROKAS ZUBOVAS
mokytojas

Mokomasis dalykas: fortepijonas

el. paštas: r.zubovas@v.konservatorija.lt

NATALJA KRAUTER
mokytoja metodininkė, iliustratorė

el. paštas: n.krauter@v.konservatorija.lt

NIJOLĖ VAIČIULIENĖ
mokytoja, iliustratorė

el. paštas: n.vaiciuliene@v.konservatorija.lt

 

NATALJA KRAUTER
metodinės grupės pirmininikė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: klasikinis dainavimas, ansamblinis muzikavimas

el. paštas: n.krauter@v.konservatorija.lt

IRENA BRAZAUSKIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: klasikinis dainavimas

Dainavimo mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos aukštesniojoje muzikos mokykloje ir Lietuvos konservatorijoje. Stažavosi pas Liliją Sukis (Vokietija). Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje dirba vokalo pedagoge nuo 2010 metų. Dainavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Kauno miesto simfoniniu orkestrais, diriguojamais Juozo Domarko, Jono Aleksos, Sauliaus Sondeckio, Gintaro Rinkevičiaus, Juliaus Geniušio, Rimo Geniušio, Justuso Franco, Jurijaus Bašmeto, Davido Perry ir kt. Yra dažna respublikinių ir tarptautinių konkursų vertinimo komisijos narė. Jos mokiniai – respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, daugelis iš jų studijuoja LMTA.

el. paštas: i.brazauskiene@v.konservatorija.lt

LIUTAURAS NAVICKAS
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: klasikinis dainavimas

1986 m. baigė tuometinę Lietuvos valstybinę konservatoriją. 1987 m. pradėjo dirbti J.Tallat-Kelpšos aukštesniosios muzikos mokyklos dėstytoju. Stažavosi pas žymų Ispanijos tenorą Frančesko Lazzaro, italų operos primadoną Mirellą Freni ir operos grandą L.Pavarotti. L.Navicko mokiniai – daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, studijuojantys Londono, Sankt-Peterburgo, Gdansko, Varšuvos aukštosiose muzikos mokyklose.

el. paštas: l.navickas@v.konservatorija.lt

ELINA MASLAKOVA
mokytoja, koncertmeisterė

el. paštas: e.maslakova@v.konservatorija.lt

KRISTINA TUINYLIENĖ
mokytoja metodininkė, koncertmeisterė

el. paštas: k.tuinyliene@v.konservatorija.lt

VIOLETA ČIŪTIENĖ
metodinės grupės pirmininkė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: kanklės, ansamblinis muzikavimas, grojimas tautiniais instrumentais ir liaudiškas dainavimas

Mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, doc. Zitos Stepulienės klasę. Įgijo koncertinio atlikėjo, dėstytojo, kamerinio ansamblio artisto kvalifikaciją. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje dirba kanklių mokytoja.

el. paštas: v.ciutiene@v.konservatorija.lt

NERIJUS MARTINAITIS
mokytojas ekspertas

Mokomasis dalykas: birbynė, lamzdelis, ansamblinis muzikavimas

Muzikuoti pradėjo Kretingos meno mokykloje, mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurią baigęs įgijo magistro kvalifikacinį laipsnį. Šiuo metu jaunimą muzikuoti moko Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, kurioje taip pat vadovauja ir diriguoja liaudies instrumentų orkestrui bei yra liaudies instrumentų metodinės grupės pirmininkas. Šalia pedagoginės veiklos Nerijus aktyviai organizuoja tarptautinius ir respublikinius renginius: konkursus, festivalius, seminarus, konferencijas, projektus, koncertus. Yra kviečiamas į konkursų žiuri, veda meistriškumo pamokas visoje Lietuvoje.

el. paštas: n.martinaitis@v.konservatorija.lt

RENATA GILIENĖ
metodinės grupės pirmininikė
mokytoja ekspertė

Mokomasis dalykas: mišraus choro vadovė, choro dirigavimo disciplinų mokytoja

Choro dirigavimo, partitūrų skaitymo, aranžuotės mokytoja. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo choro dirigento, choro disciplinų dėstytojo specializacijų muzikos magistro kvalifikacinį laipsnį. Dirigavimo ir vokalo technikos stažavosi JAV. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro choro artistė-solistė. Vadovavo konservatorijos merginų chorui, chorui ,,Ave Verum”. Nuo 2006m. konservatorijos mišraus choro vadovė. . Konservatorijos tarybos pirmininkė. Ilgus metus vadovavo choro dirigavimo ir vargonų metodinei grupei. Mokytoja paruošusi būrį respublikinių ir tarptautinių dirigavimo konkursų laureatų.

el. paštas: r.giliene@v.konservatorija.lt

VALERIJA SKAPIENĖ
mokytoja ekspertė

Mokomasis dalykas: choro dirigavimo mokytoja, mišraus choro chormeisterė

Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos chorinių disciplinų mokytoja ekspertė, choro dirigentė. Privačios muzikos mokyklos „Ugnelė“ direktorė ir vaikų choro „Ugnelė“ meno vadovė, Jungtinio Lietuvos vaikų choro įkūrėja ir meno vadovė. Lietuvos vaikų chorų festivalio „Dainų mozaika“ meno vadovė. Mišraus choro „Sonoros“ meno vadovė. Lietuvos dainų švenčių vyr. dirigentė. Lietuvos chorų sąjungos Tarybos narė. Baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo choro vadovo ir chorinių disciplinų pedagogo specialybę. 2019 m. LR kultūros ministerijos sprendimu Valerijai suteiktas Meno kūrėjo statusas. Nuolat dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, domisi tyrimais apie teigiamą dainavimo įtaką žmogaus psichologinei sveikatai.

el. paštas: v.skapiene@v.konservatorija.lt

NIJOLĖ VAIČIULIENĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: sceninis parengimas

el. paštas: n.vaiciuliene@v.konservatorija.lt

JANINA KALINAITĖ
vyresnioji mokytoja, koncertmeisterė

el. paštas: j.kalinaite@v.konservatorija.lt

AGNĖ AGNETĖ MAŽULIENĖ
metodinės grupės pirmininkė
mokytoja

Mokomasis dalykas: muzikos istorija

el. paštas: a.mazuliene@v.konservatorija.lt

AISTĖ VAITKEVIČIŪTĖ
metodinės grupės pirmininkės pavaduotoja
meno daktarė, mokytoja

Mokomasis dalykas: visuotinė muzikos istorija, kompiuterinės muzikos technologijos

el. paštas: a.vaitkeviciute@v.konservatorija.lt

IRENA MIKALIŪKŠTIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: solfedžio, muzikos teorija, harmonija

el. paštas: i.mikaliukstiene@v.konservatorija.lt

VIOLETA BOGUCEVIČIENĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: muzikos teorija, solfedžio

el. paštas: violeta.boguceviciene@konservatorija.lt

AUŠRA DARGIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: muzikos teorija, harmonija, muzikos kūrinių analizė

el. paštas: a.dargiene@v.konservatorija.lt

RENATA DELTUVIENĖ BAKUTĖ
mokytoja ekspertė

Mokomasis dalykas: solfedžio

el. paštas: r.bakute@v.konservatorija.lt

MATAS ŠABLAUSKIS
mokytojas

Mokomasis dalykas: skaitmeninė kompozicija

el. paštas: m.sablauskis@v.konservatorija.lt

RIČARDAS KABELIS
LMTA profesorius, mokytojas

Mokomasis dalykas: kompozicija, polifonija

el. paštas: r.kabelis@v.konservatorija.lt

VITALIJA SAKAVIČIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: harmonija, lietuvių muzikos istorija, šiuolaikinė muzikos istorija, muzikos kūrinių analizė

el. paštas: v.sakaviciene@v.konservatorija.lt

NĖLIDA JANUŠKIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: solfedžio

el. paštas: n.januskiene@v.konservatorija.lt

KRISTINA TUINYLIENĖ
metodinės grupės pirmininkė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistrantūros studijas pagal Menų krypties koncertmeisterio ir muzikos pedagogikos programas. Stažavosi Škotijos karališkoje muzikos ir dramos akademijoje, dirbo Glazgo operos mokykloje ir Čikagos lietuvių operoje. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje dirba bendrojo fortepijono mokytoja ir koncertmeistere.

el. paštas: k.tuinyliene@v.konservatorija.lt

IRINA PABERŽIENĖ
metodinės grupės pirmininkės pavaduotoja
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, profesorės Veronikos Vitaitės klasę. 1982 – 2006 metais dirbo koncertmeistere. Nuo 1982 metų – J. Tallat-Kelpšos konservatorijos bendrojo fortepijono mokytoja.

el. paštas: i.paberziene@v.konservatorija.lt

DAIVA BASIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo dėstytojo, kamerinio ansamblio solisto ir koncertmeisterio kvalifikacijas. Iki 2018 m. buvo Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja.

el. paštas: d.basiene@v.konservatorija.lt

JUDITA GANUSAUSKIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Skambinti fortepijonu mokėsi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, vėliau Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Mokslus tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesorės Aldonos Dvarionienės klasėje. Įgijo magistro laipsnį ir dėstytojo, kamerinio ansamblio solisto bei koncertmeisterio kvalifikacijas. Aktyviai koncertavo Lietuvoje ir už jos ribų. Šiuo metu yra Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos bendrojo fortepijono mokytoja.

el. paštas: j.ganusauskiene@v.konservatorija.lt

JANINA KALINAITĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Šiaulių aukštesniojoje muzikos mokykloje. Mokslus tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, dėstytojo Povilo Stravinsko klasėje. Įgijo magistro laipsnį bei kamerinio ansamblio solisto kvalifikaciją. Šiuo metu aktyviai koncertuoja su Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mišriu choru, dalyvauja respublikinėse Dainų šventėse.

el. paštas: j.ganusauskiene@v.konservatorija.lt

DANGA KRAUJALIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, prof. Jurgio Bialobžeskio klasę. Įgijo pedagogės, koncertmeisterės ir kamerinio ansamblio solistės kvalifikacijas. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje dirba bendrojo fortepijono mokytoja ir koncertmeistere.

el. paštas: d.kraujaliene@v.konservatorija.lt

SAULĖ LAPĖNAITĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: bendrasis fortepijonas

Mokėsi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo dėstytojo, kamerinio ansamblio solisto ir koncertmeisterio kvalifikacijas. Koncertuoja su smuikininke Dalia Šešelgiene. Ilgametė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytoja ir koncertmeisterė.

el. paštas: s.lapenaite@v.konservatorija.lt

 

SOLGITA VAITIEKŪNIENĖ
metodinės grupės pirmininkė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: lietuvių kalba ir literatūra

el. paštas: s.vaitiekuniene@v.konservatorija.lt

LAIMA PAUKŠTIENĖ
metodinės grupės pirmininko pavaduotoja
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: fizika

el. paštas: l.paukstiene@v.konservatorija.lt

LAURYNAS ALINAUSKAS
IIIa klasės vadovas
mokytojas

Mokomasis dalykas: chemija

el. paštas: l.alinauskas@v.konservatorija.lt

JUOZAS BANIONIS
docentas, vyresnysis mokytojas

Mokomasis dalykas: matematika

el. paštas: j.banionis@v.konservatorija.lt

ARMEN BARSAMYAN
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: anglų kalba

el. paštas: a.barsamyan@v.konservatorija.lt

RIMANTAS DŪDA
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: fizinis lavinimas

el. paštas: r.duda@v.konservatorija.lt

VYGANTAS GAINA
IIa klasės vadovas
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: biologija

el. paštas: v.gaina@v.konservatorija.lt

RASA GELČIENĖ
IV klasės vadovė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: etika

el. paštas: r.gelciene@v.konservatorija.lt

ERIKA KIŠŪNIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: prancūzų kalba

el. paštas: e.kisuniene@v.konservatorija.lt

LUKAS LEPEŠKEVIČIUS
vyresnysis mokytojas

Mokomasis dalykas: anglų kalba

el. paštas: l.lepeskevicius@v.konservatorija.lt

VIRGINIJA MIKULĖNIENĖ
I klasės vadovė
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: geografija

el. paštas: d.mikuleniene@v.konservatorija.lt

JŪRATĖ LAZAUSKIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: fizinis lavinimas

el. paštas: j.lazauskiene@v.konservatorija.lt

TERESA RADVILIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: rusų kalba

el. paštas: t.radviliene@v.konservatorija.lt

NOMEDA SINDARAVIČIENĖ
IIIb klasės vadovė
mokytoja

Mokomasis dalykas: vokiečių kalba

el. paštas: n.sindaraviciene@v.konservatorija.lt

LINA ŠIŠKAUSKIENĖ
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: informacinės technologijos

el. paštas: l.siskauskiene@v.konservatorija.lt

ERIKA STRAIGYTĖ
mokytoja

Mokomasis dalykas: lietuvių kalba ir literatūra

el. paštas: e.straigyte@v.konservatorija.lt

ANŽELA TAMAŠIŪNIENĖ
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: matematika

el. paštas: a.tamasiuniene@v.konservatorija.lt

MINDAUGAS TAMOŠAITIS
mokytojas ekspertas, hum.m. dr.

Mokomasis dalykas: istorija, pilietiškumo pagrindai

el. paštas: m.tamosaitis@v.konservatorija.lt

ALGIRDAS VAGRYS
vyresnysis mokytojas

Mokomasis dalykas: tikyba

el. paštas: a.vagrys@v.konservatorija.lt

 

VIRGINIJA MIKULĖNIENĖ
I klasės vadovė
vyresnioji mokytoja

Mokomasis dalykas: geografija

el. paštas: d.mikuleniene@v.konservatorija.lt

VYGANTAS GAINA
IIa klasės vadovas
mokytojas metodininkas

Mokomasis dalykas: biologija

el. paštas: v.gaina@v.konservatorija.lt

VIOLETA ČIŪTIENĖ
IIb klasės vadovė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: kanklės, ansamblinis muzikavimas, grojimas tautiniais instrumentais ir liaudiškas dainavimas

el. paštas: v.ciutiene@v.konservatorija.lt

LAURYNAS ALINAUSKAS
IIIa klasės vadovas
mokytojas

Mokomasis dalykas: chemija

el. paštas: l.alinauskas@v.konservatorija.lt

NOMEDA SINDARAVIČIENĖ
IIIb klasės vadovė
mokytoja

Mokomasis dalykas: vokiečių kalba

el. paštas: n.sindaraviciene@v.konservatorija.lt

RASA GELČIENĖ
IV klasės vadovė
mokytoja metodininkė

Mokomasis dalykas: etika

el. paštas: r.gelciene@v.konservatorija.lt