Mes informacinėje erdvėje

„Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojo Džiugo Joneikio premjera „Apgavai mane“: prabilo apie meilę

„Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojo Džiugo Joneikio premjera „Apgavai mane“: prabilo apie meilę

žmonės.lt 2023 m. birželio mėn. 15 d.

„Apgavai mane“ – tai emocijų istorija apie jausmus, kurie ne visada vystosi taip, kaip tikiesi ir norėtum“, – apie naujausią kūrinį pasakoja D.Joneikis...

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija LRT laidoje “Labas rytas, Lietuva” - apie kūrybiškumo, talento ir darbo dermę.

lrt.lt 2023 m. vasario mėn. 04 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija LRT laidoje “Labas rytas, Lietuva” - apie kūrybiškumo, talento ir darbo dermę. Ryto laidoje – pokalbis su Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos direktore Vita Sasnauskiene, kurią kalbino kartu su Ignu Krupavičiumi laidą vedusi dainininkė, konservatorijos mokytoja Giedrė Kilčiauskienė! O pokalbį pradėjo profesionalus konservatorijos mokinių Dominykos Grigonytės ir Eriko Krivelio muzikinis duetas.

Jauniausias nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvis Nojus Žebrauskas-NOY: „Eurovizijai“ reikia naujų, nežinomų žmonių

lrt.lt 2023 m. sausio mėn. 30 d.

Jauniausias „Eurovizijos“ atrankos dalyvis Noy pristato savo dainą: „Gimiau būti scenoje“

lrt.lt 2023 m. sausio mėn. 17 d.

Devynių muzikos ir meno mokyklų vadovai buriasi į lietuvos specializuoto muzikinio ugdymo asociaciją

diena.lt 2022 m. liepos mėn. 07 d.

Muzikės karjera: nuo mokinės iki direktorės

Žurnalas „Savaitgalis“ 2022 m.

Jubiliejinis konservatorijos koncertas

Solgita Vaitiekūnienė / www.svietimonaujienos.lt 2021 m. birželio mėn. 08 d.

Pristatė projektą „Muzika visiems“: vaikams – įdomus ir naudingas turinys neišeinant iš namų.

lrytas.lt 2021 m. sausio mėn. 11 d.

Dėl pandemijos didžiąjai renginių daliai persikėlus į internetinę erdvę, VšĮ „CULTURE LIVE“ bendradarbiaudama su „White Piano Hall“ koncertų sale, rudens-žiemos sezone įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos finansuotą edukacinį projektą „Muzika visiems“. Tai keturių pamokų-koncertų ciklas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams.

Edukacinis projektas „Jo didenybė Barokas“

www.svietimonaujienos.lt 2021 m. sausio mėn. 07 d.

VšĮ „Culture live“ 2020 m. rudenį įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą edukacinį projektą „Muzika visiems“.

Obojininkas P. Paškevičius: „Labai aukšto lygio muzikanto grojimas yra tarsi medžių lapų virpesys nuo vėjo“

Elvina Baužaitė / bernardinai.lt 2021 m. sausio mėn. 05 d.

Žiemos klasika orkestrui ir obojui“ – koncertas, 2020 m. gruodžio 5 d. skambėjęs Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje, gyvai transliuotas skaitmeninės koncertų salės platformoje.

Koncertas bus tęsiamas...

Žmonės. Legendos - 2019 m.

"Taip buvo pavadintas straipsnis savaitraštyje „Literatūra ir menas“, skirtas kompozitoriaus, dirigento Juozo Tallat-Kelpšos 90-tosioms gimimo metinėms. Nuo to laiko praėjo dar keturi dešimtmečiai - tik šiemet mažai kas minėjo 130-tąsias jo gimimo metines. Pasikeitė laikai, politinės santvarkos - keitėsi ir kompozitoriaus vertinimas: nuo operos Lietuvoje pradininko iki Stalino garbintojo, nuo gabaus organizatoriaus iki per mažai laimės patyrusio žmogaus." Jūratė Ražkovskytė

Jaunuosius muzikus pakvietė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija

http://www.svietimonaujienos.lt 2019 m. kovo mėn. 13 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija šiais mokslo metais įsikėlė į naują pastatą Gerosios Vilties gatvėje. Mūsų bendruomenė džiaugiasi erdvia mokykla bei naujomis galimybėmis ir nori dalytis tuo su mokiniais. Kovo 6 d. organizavome metodinę-praktinę konferenciją „Ugdymo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai ir mokytojai iš 18 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų apžiūrėjo konservatorijos pastatą, erdvias klases, naujus instrumentus, aplankė...

Filharmonijos scenoje – pasaulio muzikos atžalynas

Lietuvos žinios 2018 m. spalio mėn. 09 d.

Spalio 14 dieną, sekmadienį, 12 val. Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje vyks koncertas visai šeimai „Pasaulio muzikos atžalynas“. Vokietijos Saro krašto jaunimo simfoniniam orkestrui diriguos meno vadovas ir dirigentas Vilmantas Kaliūnas, solo obojumi atliks Pijus Paškevičius.

Skambančiame J.Tallat-Kelpšos kiemelyje - atsisveikinimas su senąja mokykla

"www.respublika.lt" 2018 m. gegužės mėn. 16 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija verčia naują puslapį - kraustosi į modernias patalpas Naujamiestyje ir atsisveikina su istorine erdve pačioje Vilniaus širdyje. Didžiojoje gatvėje 36 numeriu pažymėtas pastatas, nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro skambėjęs daugiau nei pusę šimto metų, nutils.

Muzikinis projektas „Europos natos“

"Švietimo panorama" 2017 m. liepos mėn. 10 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių tarptautiniame projekte „Europos natos“. Projektas finansuojamas Europos Komisijos lėšomis, kurias Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Vagį sučiupęs vaikinas sulaukė policijos padėkos

"klaipeda.diena.lt" 2016 m. lapkričio mėn. 10 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Inga Lėlienė įteikė Juozo Tallat-Kelpšos muzikos mokyklos mokiniui Ryčiui Svilainiui nusipelniusių policijai apdovanojimo ženklą „Už paramą policijai“.

T. Makačinas: „Džiaugiuosi, kad jaunimą sudomino mano muzika“

"lrytas.lt" 2015 m. spalio mėn. 02 d.

„Nė vienas iš mano akademinių kūrinių stalčiuje negulėjo. Visi yra ir buvo grojami. Skųstis, kad niekam mano muzikos nereikia, tikrai negaliu“, – sakė vienas produktyviausių Lietuvos kompozitorių Teisutis Makačinas, gerai žinomas ir estradinės muzikos mėgėjams. Kompozitorių labai džiugina ir tai, kad pastaraisiais metais jo muziką atrado jaunimas.

Pamoka, kurioje mokome lyderystės

"15min.lt" 2015 m. kovo mėn. 03 d.

Kaip šiandien atrodo sėkmingas, savimi pasitikintis, nepralenkiamas žmogus, toks, kuriuo žavisi minios ir kuriuo užaugę nori tapti vaikai?

Sportas prieš ksenofobiją

"Švietimo panorama" 2014 m. lapkričio mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“)

Mano mokytojas

"Žinių radijas" 2014 m. spalio mėn. 11 d.

Šeštadienio rytą su mokytoja, dirigente Valerija Skapiene stengsimės drauge pasinerti į muzikos pasaulio lavinamąją gelmę. Chorinis dainavimas.. kaip jis padeda išvengti nuovargio, atsikratyti liūdesio, kaip plečia akiratį.. apie tai kalbėsime šeštadienio laidoje Mano mokytojas.

Ir talentams reikia mokytojo

"Vakaro žinios" 2014 m. rugsėjo mėn. 06 d.

Tik pigiuose televizijų projektuose dainuoti gali beveik bet kas ir beveik be jokio pasirengimo. Iš tikrųjų norint tapti dainininku reikia ilgai mokytis, sunkiai dirbti, - sako Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijos Dainavimo skyriaus vedėjas Liutauras Navickas. O gerų mokytojų galima surasti ne vien Muzikos ir teatro akademijoje.

Projektas gabiems vaikams

"Švietimo panorama" 2014 m. rugsėjo mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“).

Projektas gabiems vaikams

"Švietimo naujienos" 2014 m. vasario mėn. 01 d.

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte „Smalsumas, kūrybingumas, kompetencija“ („Curiosity, Creativity, Competence“).

Kur gali būti geriau nei įprastoje vidurinėje mokykloje?

"15min.lt" 2013 m. kovo mėn. 02 d.

Alternatyvos tradiciniam ugdymui toli ieškoti nereikia – ji visai čia pat, prisiglaudusi šalia baltosios Vilniaus rotušės, išnyranti iš senamiesčio gatvelių raizgalynės baltomis jonėninio stiliaus kolonomis, pilna baltų fortepijono klavišų garso ir baltos vilties, kad mažoje, nuoširdžioje bendruomenėje galima auginti kitokius moksleivius.

Jaunųjų choro dirigentų konkursas

"Muzikos barai" 2012 m. birželio mėn. 01 d.

Prieš Velykas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje įvyko šalies Jaunųjų dirigentų konkursas