Pasiekimai

Pasiekimai

Sveikinimai laureatams ir konkursų dalyviams. Išsirinkite mokslo metus:
Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas
Mindaugas Baliukevičius Nacionalinio konkurso laureatas Mokytojas Jurgis Aleknavičius
X tarptautinis konkursas – festivalis „Harmony“ (Gruzija)
Gabrielius Valentinovičius II vieta Mokytojas Liutauras Navickas, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Tarptautinis konkursas „New vision“ (Kazakstanas, Čekija, Lietuva)
Skaistė Makselytė I vieta Mokytoja Elle Raaliste
Fortepijoninis duetas Skaistė Makselytė ir Vanesa Krutkite II vieta Mokytoja Elle Raaliste
X tarptautinis jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas „Muzikos garsai“
Anastasija Isakova I vieta Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Askoltate 2022“
Aistis Tamulevičius II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
XXIII tarptautinis Jurio Jurjans konkursas „The Young French Horn Player 2022“, Latvija
Gabriel Lisovski III vieta Mokytojas Arvydas Valatkevičius, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
II tarptautinis vokalinės ir instrumentinės muzikos festivalis konkursas „Muzikos imperija“
Anastasija Isakova I vieta Mokytoja Kristina Tuinylienė
Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“
Anastasija Isakova II vieta (vokalas) Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
Laura Katkauskaitė II vieta (vokalas) Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
V Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Naujene WIND 2022“ (Latvija)
Gabriel Lisovski II vieta Mokytojas Arvydas Valatkevičius, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Tarptautinis konkursas „Europos muzika“
Laura Katkauskaitė I vieta Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
Anastasija Isakova I vieta Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
II-asis Gedimino Purlio nacionalinis jaunųjų choro dirigentų konkursas
Uršulė Darulytė II vieta Mokytoja Renata Gilienė, koncertmeisterė Janina Kalinaitė
I tarptautinis pianistų konkursas „Divertismentas“
Anastasija Isakova I vieta Mokytoja Kristina Tuinylienė
Tarptautinis jaunųjų pianistų, stygininkų bei ansamblių konkursas „Muzikiniai momentai“
Gabrielė Vysockytė Stygininkai.
Profesinė grupė.
C kategorija -
I vieta
Mokytoja Dalia Šešelgienė, koncertmeisterė Saulė Lapėnaitė
Kamilė Varnaitė
Ludvic Lahayne
Ansambliai.
Profesinė grupė.
B kategorija -
II vieta
Mokytoja Dalia Šešelgienė
Gabrielė Vysockytė
Viltė Blažytė
Ansambliai.
Profesinė grupė.
C kategorija -
I vieta
Mokytoja Dalia Šešelgienė
Rafal Pavel Markevič
Normantas Macas
Ansambliai.
Profesinė grupė.
D kategorija -
I vieta
Mokytoja Dalia Šešelgienė
Deividas Kateščenka
Eva Kuncevič
Mindaugas Baliukevičius
Ansambliai.
Profesinė grupė.
D kategorija -
I vieta
Mokytojas Valentinas Kaplūnas
Respublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atminti
Simas Miklovis I vieta Mokytojas Nerijus Martinaitis, koncertmeisterė Elle Raaliste
Žiemos turizmo ir sporto šventė „Vilniaus žiema 2022″.
Marija Kondrataitė
Kristupas Augūnas
Gabrielius Valentinovičius
Mantas Veiverys
I vieta Mokytojai Lina Grigonienė ir Rimantas Dūda
Šaudymo varžybos „Taiklioji akis“
Dominykas Narbutas – taikliausias šaulys
Kristupas Augūnas
Erikas Krivelis
Gabrielius Valentinovičius
Algirdas Jankauskas
I vieta Mokytojai Lina Grigonienė ir Rimantas Dūda
XIV tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Karpatų raštai“ (Ukraina)
Aistis Tamulevičius I vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
XXI tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“
Skaistė Makselytė III vieta Mokytoja Elle Raaliste
IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“
Skaistė Makselytė II vieta Mokytoja Elle Raaliste
IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas
Jokūbas Burneikis Grand Prix Mokytojas Valentinas Kaplūnas, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Emilija Katiliūtė III vieta
Eva Kuncevič Diplomas
VIII Respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“
Anastasija Isakova Diplomas Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
Laura Katkauskaitė III vieta
I Tarptautinis vokalinės – instrumentinės muzikos konkursas „Cantata“ (Nur-Sultan, Kazakstanas)
Beatričė Mockūnaitė I vieta Mokytoja Kristina Tuinylienė
Jokūbas Burneikis II vieta
I-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų čekų muzikos konkursas – festivalis „Čekų parafrazės“
Ema Stakutytė I vieta Mokytojas Jurgis Aleknavičius