Birželio 19-20 d. III gimnazijos klasių mokiniai leidosi į turiningą išvyką į Kaltanėnus, kur jų laukė aktyvios veiklos ir bendrystės akimirkos. Kelionės metu mokiniai susipažino su nuostabiu Aukštaitijos kraštovaizdžiu, grožėjosi Žeimenos upės apylinkėmis ir išbandė plaukimą baidarėmis. Po žygio vandeniu laukė poilsis gamtoje, bendros veiklos,smagios akimirkos su klasės draugais.
Ši išvyka tapo puikia galimybe prasmingai užbaigti mokslo metus,sustiprinti klasių bendruomeniškumą, patirti naujus įspūdžius.
Dėkojame visiems dalyvavusiems už gerą nuotaiką, aktyvumą ir gražias bendravimo akimirkas!
Klasių vadovai Virginija Mikulėnienė ir Laurynas Alinauskas
Nuotraukų galerija

