Foto galerija

Populiariosios muzikos metodinės grupės IV-tokų koncertas

Pavasario šurmulys, prasidėjusi brandos egzaminų virtinė ir jaudulys, ruošiantis baigiamųjų egzaminų maratonui, nesutrukdė trečiadienio popietę susirinkti į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos koncertų salėje vykusį populiariosios muzikos skyriaus dvyliktokų koncertą. Kantriai ir ilgai brandintus abiturientų atliekamus muzikinius kūrinius susirinkę klasiokai ir draugai palydėjo šiltais plojimais bei palaikymo šūksniais. Energingu pasirodymu koncertą pradėjo Laura Kastanauskaitė (mokyt. I. Launikonytė), keletą džiazo melodijų publikai dovanojo Liana Valentynovič (mokyt. G. Rimšaitė), jautria balade fortepijono klavišus virpino Gabija Vareikaitė (mokyt. A. Polevikov), o skirtingo žanro dainomis dalijosi Austėja Šironaitė (mokyt. I. Launikonytė). Moksleiviams akompanavo koncertmeisteris Kęstutis Pavalkis.

Ypač gausių aplodismentų sulaukė scenoje pasirodę Aleks Viazinin (mušamieji) ir David Avetisyan (saxofonas). Buvęs Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleivis David Avetisyan (šiuo metu studijuojantis LMTA) su abiturientu Aleks Viazinin susibūrę į duetą pristatė autorinę kompoziciją „Moment Of Life“ ir tarsi dar kartą priminė, jog gyvenimas susideda iš akimirkų.

Žaismingas vedėjų duetas (Kotryna Daukšaitė ir Aivaras Šliužas) „sparnus keliantiems“ abiturientams linkėjo muzikinės laisvės ir kūrybos.

Jau visai neužilgo šioje koncertų salėje dar kartą skambės iškilmingas dvyliktokų baigiamasis koncertas, priminsiantis uolų ir nuoširdų mokytojų darbą, o moksleiviams atversiantis naujus kelius, siekiant savo svajonių.

 

Renginio organizatoriai: Indrė Launikonytė, Dainius Didžiulis