Naujienos

Kintantis mokslo ir technologijų pasaulis

2019 09 30 / 08:39

        Jau penkioliktą kartą Lietuvos ir užsienio žymūs  mokslininkai - etnologai, fizikai, geologai, mikrobiologai, chemikai, IKT specialistai, filosofai pakvietė moksleivius į mokslo festivalį  „Erdvėlaivis Žemė 2019“. Šių metų festivalyje lankėsi ir mūsų mokyklos mokiniai, lydimi dorinio ugdymo ( etikos) vyr. mokytojos Rasos Gelčienės.

         Rugsėjo 17 d. III klasių mokiniai dalyvavo VU Komunikacijų  fakultete vykusiame renginyje "Kaip suprasti medijas: tyrimai apie informacijos poveikį žmogui''. Renginio metu sužinojome, kokie atliekami naujausi tyrimai, susiję su skirtingomis medijomis, aiškinomės jų veikimo principus ir mokslo naudą, siekiant geriau suprasti, kaip žmones veikia komunikacija bei informacija.

         Rugsėjo 19 d.  renginyje „Pabėgti negalima įkliūti“  dalyvavo II klasės dorinio ugdymo (etikos) mokiniai kartu su savo mokytoja. Lankėmės Lietuvos respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyboje, kurioje mus maloniai priėmė vyriausioji specialistė, festivalio lektorė Gintarė Židonė. Užsiėmimo metu galėjome išbandyti „pabėgimo kambario“ užduotis, susipažinome su nesąžiningo elgesio formomis akademiniame lauke, sužinojome, kokiais būdais jas galima įveikti.