Naujienos

Respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis "Nauja gaida"

2022 05 09 / 07:57

Gegužės 7 d., bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe, Maironio progimnazija, Vilniaus miesto muzikos mokytojų metodiniu būreliu, konservatorijoje vyko respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis „Nauja gaida“.

Į festivalio kvietimą atsiliepė didelis būrys jaunųjų kūrėjų iš visos Lietuvos. Matydami tokį gausų dalyvių skaičių džiaugėmės, kad turime tiek daug muziką kuriančių ir norinčių ja pasidalinti vaikų, kad yra tiek juos palaikančių ir padedančių išpildyti kūrybinius sumanymus mokytojų.

Šiltus ir jausmingus dalyvių pasirodymus vertino bei skyrė nominacijas kompetentinga žiuri: LMTA profesorius, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytojas Ričardas Kabelis, konservatorijos mokytoja Aistė Vaitkevičiūtė, Vilniaus Maironio progimnazijos mokytoja Jurgita Turlienė, muzikos mokyklos „Lyra“ mokytojas Dmitrij Afanasjev.

Festivalio svečiams konservatorijos mokiniai padovanojo puikų koncertą. Visą renginio laiką netrūko muzikos ir gerų emocijų.

Išsiskyrėme, sakydami „iki kitų susitikimų“, nes tikimės tęsti gražią festivalio tradiciją ir dar ne kartą pakviesti jaunuosius autorius.

Nuotraukų galerija